Ziaja – Przyśpieszacz do opalania | Jaki wybrać | Stosowanie

Ziaja od lat zaskakuje sprawdzonymi kosmetykami pielęgnacyjnymi. Również na lato warto skorzystać z rewelacyjnego sprayu przyspieszającego opalanie. Spray z masłem kakaowym ma podwójne działanie: chroni skórę przed promieniami UVB i pogłębia opaleniznę. Szybka aplikacja i piękny zapach powodują, że nie może zabraknąć tego kosmetyku w wakacyjnej walizce. Można go stosować także przed opalaniem w solarium. Zabezpiecza skórę przed słońcem i pomaga osiągnąć efekt promiennej opalenizny.

Jaki przyspieszacz do opalania wybrać?

Na tle przyspieszaczy do opalania wyróżnia się pozytywnie Ziaja. Spray z masłem kakaowym ma wprost rewelacyjny stosunek jakości do ceny. Polski producent kosmetyków zaskakuje nas świetnym efektem naturalnej opalenizny. Zanim wyjedziemy na wakacje, chcemy szybko zabarwić bladą skórę na brąz. Pomoże w tym przyspieszacz do opalania marki Ziaja. Jego zaletą jest optymalna formuła, która łączy pielęgnację z bezpiecznym opalaniem. Posiada filtr UVB oraz witaminę E. To właśnie witamina E hamuje procesy starzenia się skóry. Słońce, które działa bezpośrednio na naskórek może wysuszać i uszkadzać naszą skórę. Dlatego, jeżeli chcemy cieszyć się piękną, naturalną opalenizną, wybierzmy środek taki, jak Ziaja. Masło kakaowe pozyskiwane z kakaowca pomaga wyrównać koloryt skóry, pogłębia brązowy odcień i do tego zabezpiecza przed przesuszeniem. Jest to pielęgnacja i efekt szybkiej opalenizny w jednym.

Stosowanie sprayu przyspieszającego opalanie od Ziaji

Spray przyspieszający opalanie stosujemy na suchą skórę, zanim wyjdziemy na plażę lub zetkniemy się z promieniami słonecznymi. Wygodny dyfuzor i pojemna butelka pomagają równomiernie rozprowadzić preparat. Warto stosować dodatkowo, podczas opalania kremy z filtrem UVA i UVB. Krem lub emulsja z odpowiednio dobranym faktorem SPF, pomoże w pełni zabezpieczyć skórę przed działaniem szkodliwych promieni słonecznych. Szybkie opalanie powinno być jednocześnie bezpieczne. Najlepsze efekty osiągniemy, stosując przyspieszacz do opalania i dodatkowo środki z faktorem SPF. Spray do opalania Ziaja posiada świetnie skomponowany skład. Masło z kakaowca i inne substancje zabezpieczające skórę przed słońcem i wysuszaniem, dają gwarancję pięknej skóry latem. Spay stosujemy zanim wyjdziemy na słońce. Można go używać podczas spacerów w mieście, w czasie jazdy rowerem i uprawiania sportów. jego zaletą jest filtr UVB, który chroni przed szkodliwymi, rakotwórczymi promieniami słonecznymi. Także atrakcyjne cena sprawia, że wyróżnia się pozytywnie na tle innych przyspieszaczy do opalania. Osoby, które korzystają ze sprayu Ziaja chwalą go za bardzo miły zapach. To oczywiście masło kakaowca daje efekt przyspieszający opaleniznę i jednocześnie pielęgnujący skórę. Wybierając przyspieszacz do opalania, powinniśmy kierować się jakością produktu. Liczy się skład, który odpowiednio ochroni skórę przed słońcem. Filtry UVB mają za zadanie wyeliminować oparzenia słoneczne. Pamiętajmy, że nie warto opalać się na siłę. Przebywajmy na słońcu z umiarem, stopniowo przyzwyczajając skórę do promieni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *