Szisza klub Warszawa – tylko na Powiślu

Jesień w pełni, zima zbliża się do nas wielkimi krokami. Wieczory stają się coraz dłuższe i chłodniejsze, a moc rozrywek, które dostępne są latem, stopniowo topnieje. Co robić, kiedy o godzinie szesnastej jest już ciemno, ale nie mamy ochoty na siedzenie w domu z książką i kubkiem gorącej herbaty? Spragnionych innego rodzaju rozrywki, otwartych na spędzenie czasu w doborowym towarzystwie, wśród rytmów ulubionej muzyki i przy smakowitym jedzeniu zapraszamy do wyjątkowego miejsca na mapie Warszawy, które nieustannie cieszy się wciąż rosnącą popularnością.

Dobre jedzenie, fantastyczna atmosfera i palenie shishy. Warszawa zaprasza do wyjątkowego miejsca

Mowa oczywiście o NAR – miejscu, w którym wszystko, co najlepsze, zostało połączone w nierozerwalną całość. Doskonałe menu skomponowane z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów, popularne oraz autorskie trunki procentowe i bezalkoholowe, świetna muzyka, która porwie do tańca i co najważniejsze – przybyła do nas ze słonecznej Turcji szisza. Łatwa w paleniu, charakteryzująca się miłym dymem, który nie drapie w gardło, zachwycająca pełnią smaku i długim czasem palenia. Jeżeli pragniesz spotkać się ze znajomymi i chcecie wypróbować palenie sziszy, Warszawa zaprasza właśnie do nas.

Szisza klub. Warszawa, Elektrownia Powiśle

Gdzie się znajdujemy? NAR to bar zlokalizowany w Elektrowni Powiśle – miejscu spotkań wielu młodych ludzi, zarówno mieszkańców Warszawy, jak i Turystów. Można do nas dojechać metrem, miejskim autobusem lub samochodem. Jesteśmy otwarci przez siedem dni w tygodniu, dzieląc się z Wami tym, co mamy najlepszego. NAR to nie tylko palenie shishy. Warszawa oferuje szereg miejsc, w których możesz zapalić fajkę, jednak my dbamy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, dodatkowo zapewniając fantastyczne jedzenie rodem z Turcji. Pikantne skrzydełka z kurczaka, szaszłyki z jagnięciny, wyborny mukus, mercimek czy çiğ köfte to tylko niektóre z naszych propozycji.

Gościnność w każdym szczególe – to nas wyróżnia!

Zainteresował Cię nasz szisza klub? Warszawa zaprasza na Powiśle, na które z pewnością będziesz wracał częściej, jeśli tylko raz poczujesz atmosferę tworzonego przez nas miejsca. Przybądź do starej elektrowni i baw się dobrze w miejscu, w którym wszelkie szczegóły mają ogromne znaczenie. Dla nas każdy gość jest wyjątkowy. Serwujemy łechtające podniebienie dania, wyśmienite trunki i najlepszą w mieście sziszę. Poczuj się jak w słonecznej Turcji, odkrywając jej wszystkie kolory, bez konieczności wyjeżdżania z miasta. Zapraszamy!

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: W kraju

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *