Pamiątki z wakacji? Zrób zdjęcia a następnie je wywołaj!

Pamiątki są ważną częścią podróży, niezależnie od tego, czy kupisz je w sklepie w ruchliwej dzielnicy turystycznej, czy też przyjazny miejscowy da Ci coś na pamiątkę. Za każdym razem, gdy byłeś w jakimś niesamowitym miejscu, chciałeś mieć z niej fizyczną pamiątkę, aby pokazać ją przyjaciołom i zachować dla siebie. Dzięki niej możesz jeszcze długo wspominać swoją wyprawę.

Fizyczne pamiątki nie zawsze są wygodne

Jeśli jednak podczas swoich wakacji masz zwyczaj poruszać się z małych plecakiem na najpotrzebniejsze rzeczy, to zakup kilku takich akcesoriów może być najzwyczajniej w świecie niewygodny. Czasami chcielibyśmy móc kupić niektóre z tych pięknych rzeczy, które widzimy podczas podróży po świecie, ale po prostu nie mamy miejsca, aby je wszystkie nosić. Dlatego to właśnie fotografie są zdecydowanie najlepszą rzeczą, jaką można zabrać z danego miejsca. Nie mówimy tu o pamiątkowych zdjęciach, za które zapłacisz 15 złotych w parku rozrywki, ale o tych, które zrobisz sam, które możesz zachować i pielęgnować. Oto kilka powodów, dla których uważamy, że zdjęcia są najlepszymi pamiątkami.

Możesz się nimi dzielić

Facebook bardzo ułatwił Ci dzielenie się swoimi doświadczeniami z podróży z przyjaciółmi. Twoje zdjęcia mogą nawet zainspirować osoby, które znasz do podróżowania. Możesz dać ludziom spojrzenie na kraj, o którym być może nie słyszeli zbyt wiele i pomóc ludziom zdecydować, gdzie chcą wyjechać.

Nie zajmują miejsca

To jest dla nas kluczowe, ponieważ wszystko, co posiadamy, musimy być w stanie nosić na plecach. Gdybyśmy kupili coś z każdego kraju, który odwiedziliśmy, szybko zabrakłoby nam miejsca i mielibyśmy bardzo ciężkie plecaki. Zamiast tego po prostu robimy zdjęcia wszystkiego, co nam się podoba.

Są tanie

Chociaż aby mieć aparat (przynajmniej całkiem niezły w telefonie) trzeba oczywiście zapłacić, to nie ma obowiązku wydawać tysięcy na jakieś specjalistyczne modele. I bez tego możesz wykonać piękne zdjęcia. Po zainwestowaniu w aparat, który pasuje do Twojego budżetu, można przez lata robić zdjęcia bez dodatkowych kosztów.

Trwają wiecznie

Dzięki kopii zapasowej online nie ma już niebezpieczeństwa utraty zdjęć, ponieważ można je zachować w formie fizycznej lub cyfrowej, aby móc je przeglądać, kiedy tylko zechcemy.  

Wywoływanie zdjęć z podróży

Jeśli chcesz mieć zdjęcia ze swojej podróży w formie fizycznej, to powinieneś zlecić komuś ich wywołanie. Takim miejscem jest np. fotoprint.pl Oprócz tradycyjnych fotografii w formatach 10×15, 13×18, 15×21, 20×30 i 30×45 cm masz również inne możliwości otrzymania swoich zdjęć. Mogą to być na ten przykład obrazy na płótnie. Ich wymiary w zależności od Twoich upodobań mogą wynosić 20×20 cm, 30×45, 50×70 lub 100×150 cm. Oprócz tego swój ulubiony widok z wakacji możesz umieścić także na kubku, poduszce, maskotce, koszulce, a także gadżetach takich jak podkładka pod myszkę czy też breloczek do kluczy. Wykonane przez siebie zdjęcie z wakacji możesz również przekształcić w wyjątkowy prezent, którym obdarujesz rodzinę lub znajomych. Mamy tu na myśli puzzle zawierające 35, 70, 100, 500, 1000, a nawet 3000 elementów. Takim podarunkiem na pewno zaskoczysz!

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *