Nivea – Krem do opalania nad morze

Czas zbliżających się wakacji to dobra pora by zastanowić się nad kupnem odpowiedniego kremu do opalania. Duży wybór kosmetyków chroniących przed słońcem posiada w swoim asortymencie Nivea. Są to zarówno lekkie emulsje, balsamy, kryjące kremy z wysokim faktorem SPF oraz spraye ochronne na słońce. Warto też zaopatrzyć się w krem na opalanie do twarzy, gdyż cera jest szczególnie narażona na poparzenia słoneczne i utratę wody.

Jak chronić skórę przed promieniowaniem słonecznym nad morzem?

W upalne dni potrzebujemy skutecznej ochrony przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. W bogatej ofercie kosmetyków Nivea, znajdziemy z pewnością odpowiedni preparat z filtrem przeciwsłonecznym. Wszystkie produkty zatrzymują promienie słoneczne i nawilżają skórę. To bardzo ważne, gdyż w czasie ekspozycji na słońce skóra wysusza się, traci wodę i jest bardziej podatna na podrażnienia oraz zaczerwienienia. Stąd już prosta droga do poparzenia słonecznego. Kremy z filtrem Nivea przeznaczone są dla dorosłych i dla dzieci. Najmłodszym poleca się wysoką ochronę SPF 50. Taki filtr gwarantuje długie i skuteczne zabezpieczenie przed groźnym dla zdrowia promieniowaniem UVA i UVB. Wysoki filtr SPF 50 przeznaczony jest także dla osób z jasną, wrażliwą skórą, która wymaga szczególnej ochrony. Idealny krem do opalania nad morze jest wodoodporny. To bardzo istotne, ponieważ podczas kąpieli w morskiej toni lub hotelowym basenie, promienie słoneczne odbijają się od tafli wody i mogą równie mocno poparzyć skórę, co podczas opalania na piasku. Nawilżający balsam do opalania Nivea posiada podwójną funkcję. Łączy w sobie zalety odżywczego balsamu o lekkiej konsystencji z ochroną przed słońcem. Jeśli nasza skóra przyzwyczaiła się do upałów i chcemy przyspieszyć proces opalania się, możemy sięgnąć po karotenowy balsam do opalania lub olejek do opalania w sprayu. Zapewniają optymalną ochronę a karoten pogłębia naturalny koloryt skóry dając efekt pięknej, nadmorskiej opalenizny.

Bezpieczna skóra nad morzem – kremy i balsamy Nivea z filtrem

Jadąc nad morze, nad jezioro lub kąpielisko, warto wyposażyć się w skuteczny krem do opalania. Wybór właściwego kosmetyku na słońce zależy od indywidualnych czynników: szybkości opalania się i reakcji skóry na promieniowanie UVA i UVB. Kreatorzy kosmetyków Nivea pracują starannie nad formułą każdego kosmetyku do opalania. Spośród wielu kremów i balsamów, wybierzemy ten, który najlepiej odpowiada preferencjom naszej skóry. Niski faktor SPF6 polecany jest dla osób z ciemniejszą karnacja, odpornych na słońce i takich, które chcą przyspieszyć proces opalania. Nad morze zabierzmy balsam nawilżający z filtrem przeciwsłonecznym. Są to kosmetyki wodoodporne, które chronią na plaży i w morskiej wodzie. Jeśli chcemy odświeżyć opaleniznę, stosujmy spray do opalania. Szybko spryskamy nim plecy i ramiona, które najbardziej są narażone na poparzenia słoneczne. Odświeżający balsam do ciała z filtrem SPF 30 od Nivea, zapewni ochronę przed promieniami o średniej intensywności. Wysoka ochrona przed słończem to głównie balsamy i kremy z faktorem SPF50.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *