Majowy górski odpoczynek w Beskidzie Żywieckim

Beskid Żywiecki warto odwiedzić o każdej porze roku. Również w maju, kiedy to – ten jeden z najpiękniejszych regionów Polski – na pewno da wszystkim odwiedzającym niezastąpiony zastrzyk pozytywnej, wiosennej energii. Z jednej strony zapewni to budzącą się do życia, unikalna i doceniana na świecie przyroda, z drugiej natomiast komfortowe warunki oferowane przez nasz hotel w Beskidach oraz możliwość zwiedzania wielu okolicznych atrakcji i aktywnego wypoczynku.

Idealne położenie w sercu Beskidu Żywieckiego

Jedną z wielu atrakcji naszego Dworku Góralskiego jest jego położenie, Znajduje się on w Łodygowicach, czyli niezwykle malowniczej i atrakcyjnej turystycznie gminie nad Jeziorem Żywieckim. Dojazd tu jest bardzo prosty i wygodny, ponieważ znajdujemy się bardzo blisko drogi ekspresowej S-1,. To jednak w żaden sposób nie wpływa negatywnie na komfort wypoczynku. Znajdujemy się bowiem w samym sercu Beskidu Żywieckiego. Wokół nas są góry, lasy i szlaki turystyczne, pozwalające w pełni docenić piękno tego regionu. Widoki są naprawdę piękne i niepowtarzalne. Nasz hotel Beskidy to idealny punkt wypadowy na różnego typu majowe wycieczki. Blisko stąd do najwyższej w okolicy Babiej Górze, wokół której powstał Babiogórski Park Narodowy oraz rezerwat biosfery Unesco. Hale i polany pobliskiego szczytu Pilska to również doskonałe miejsce na górski wędrówki. Jest od nas również niedaleko do Żywca, czyli najważniejszego ośrodka w regionie. To miejsce pełne ciekawostek i atrakcji dla wszystkich i bez względu na porę roku lub pogodę.

Hotel dla wszystkich

Nasz hotel Beskidy to miejsce przyjazne majowemu wypoczynkowi turystów indywidualnych, par i rodzin. Mamy ponad 130 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach o różnych układach. Oprócz klasycznych 2,3 i 4 – osobowych, posiadamy również pokój rodzinny dla 6 osób. Przestronne 40-metrowe wnętrze gwarantuje komfort i wygodę każdemu, kto w nim przebywa. Jesteśmy idealnym miejscem na majowy wypoczynek rodzin również dlatego, że mamy zewnętrzny plac zabaw i siłownię, które umożliwiają bezpieczną zabawę i wysiłek. Są również do dyspozycji gry planszowe i karciane, cymbergaj oraz stół ping-pongowy i do bilarda. Wieczorami można natomiast wspólnie obejrzeć film w hotelowym kinie. Do dyspozycji jest również wypożyczalnia rowerów, ponieważ tereny wokół naszego hotelu ze spa to idealne miejsce na rodzinne lub indywidualne wycieczki jednośladem.

Strefa SPA i gabinet kosmetyczny

Nasz komfortowy hotel w Beskidach posiada również strefę SPA wyposażoną w jacuzzi i sauny: suchą i mokrą oraz leczniczą – infrared, czyli działającą z wykorzystaniem podczerwieni. Oferujemy też dostosowane dla każdej osoby masaże i inne zabiegi upiększające oraz lecznicze. Proponujemy również skorzystanie z usług naszego gabinetu kosmetycznego, w którym wykorzystywane są produkty najwyższej jakości na bazie kosmetyków dr Ireny Eris. Majowy pobyt w naszym Beskidy hotel i spa na pewno pozwoli na zapomnienie o codziennych troskach i kłopotach, i gwarantujemy, że ci goście, którzy będą u nas w tym czasie pierwszy raz, odwiedzą nas ponownie.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *