Kursy, szkolenia, rejsy, czartery – czyli wszystko to, co oferuje dobra szkoła żeglarstwa

Boat in sailing regatta. Luxury yachts.
Jeśli jesteś osobą, która już w zasadzie wszystko zwiedziła lub należysz do osób, które po prostu lubią przebywać w otoczeniu wody, to oferta szkoły żeglarstwa na pewno przypadnie Ci do gustu. Daje ona bowiem nowe możliwości spędzania czasu wolnego oraz wakacji. Jest skierowana zarówno do osób młodych, jak i dojrzałych. Zacznij spełniać swoje marzenia i skorzystaj z kursu lub rejsu, który na zawsze pozostanie w Twojej pamięci.

Kursy i szkolenia żeglarskie oraz motorowodne

Szkoła żeglarstwa Saily posiada swoją siedzibę w Tomaszowie Mazowieckim, natomiast bazę szkoleniową w Smardzewicach przy Zalewie Sulejowskim. W katalogu usług firmy znajdują się kursy i szkolenia żeglarskie oraz kursy i szkolenia motorowodne. Za pośrednictwem szkoły można uzyskać takie tytuły, jak:

  • Żeglarz jachtowy,
  • Jachtowy sternik morski,
  • Sternik motorowodny,
  • Motorowodny sternik morski.

Szkoła organizuje także kursy doszkalające, manewry nawigacyjne, szkolenia na radiooperatora z certyfikatem RYA SRC, manewry portowe, szkolenie potrzebne do uzyskania licencji do holowania narciarza wodnego lub innych obiektów pływających. Co ciekawe, przy okazji można także przystąpić do egzaminu i uzyskać uprawnienia.

Szkoła zatrudnia wykwalifikowanych instruktorów, którzy posiadają zarówno wiedzę, jak i doświadczenie. Kursy odbywają się zgodnie z programami oraz wymogami organizacji nadzorujących sporty wodne. Szkolenia są ciekawe oraz w pełni bezpieczne dla kursantów.

Jeśli nie masz pewności, który kurs jest dla Ciebie najodpowiedniejszy, to koniecznie skontaktuj się z przedstawicielami szkoły. Można to zrobić telefonicznie lub mailowo. Pracownik Saily na pewno zaproponuje idealne rozwiązanie.

Rejsy

Polacy coraz chętniej korzystają z możliwości udziału w rejsie po jeziorze lub morzu. Sprzyja temu świetnej jakości sprzęt oraz doświadczona załoga transportu wodnego. Szkoła Saily, oprócz tego, że organizuje szkolenia, to również proponuje niezapomniane rejsy.

W ofercie firmy znaleźć można:

  • rejs ze sternikiem po Zalewie Sulejowskim,
  • rejs turystyczny po Krainie Wielkich Jezior Mazurskich,
  • rejs po Zatoce Gdańskiej i polskim wybrzeżu Bałtyku,
  • rejs po Wyspach Kanaryjskich.

Jak widać, właściciele Saily potrafią zaspokoić wszystkie gusta, jeśli chodzi o kontakt z wodą. Warto podkreślić, że na stronie szkoły, dokładnie opisano poszczególne rejsy, w tym podano ich cenę, zakres usług, program. Na prowadzonym przez szkołę blogu żeglarskim można pooglądać zdjęcia z odbytych już rejsów.

Czartery po Zalewie Sulejowskim

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, szkoła żeglarstwa Saily oferuje także usługę czarteru. W opcji jest czarter jachtu motorowego oraz czarter jachtu żaglowego po Zalewie Sulejowskim. Jest to propozycja dla osób, które mają patent żeglarski lub motorowodny, ale nie posiadają własnej łodzi.

Oferowane jachty są idealne do organizacji jedno- lub kilkudniowego wypadu, a Zalew Sulejowski to okolica gwarantująca niezakłócony wypoczynek. Do skorzystania z oferty szkoły zachęca lokalizacja Zalewu, do którego dobry dojazd mają w zasadzie wszyscy mieszkańcy Polski. Położony jest bowiem w województwie łódzkim (11 km od trasy ekspresowej S8 i 28 km od autostrady A1).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *