Jezioro i urlop – najlepsza destynacja na rodzinne wakacje

Lato kojarzy nam się z gorącymi popołudniami, odpoczynkiem nad wodą i słodkimi owocami. Nie ma oczywiście nic dziwnego w tym, że podczas upałów ciągnie nas nad jeziora, a wiemy o tym doskonale, gdy spojrzymy na przepełnione w sezonie plaże.

Ośrodki wypoczynkowe również cieszą się niemałym obłożeniem podczas wakacji, a hotele kuszą swoją ofertą rodziny z dziećmi oraz inne grupy. Dlaczego warto wybrać jezioro na kierunek naszej wakacyjne eskapady? Oto kilka powodów.

Czysta plaża, ratownik wodny

Podczas wakacji (zwłaszcza z dziećmi) najważniejsze powinni być bezpieczeństwo i komfort. Rodzie również chcą odpocząć i zrelaksować się na hotelowej plaży. W hotelu jest to możliwe, właśnie ze względu na zamkniętą plażę, obecność ratownika wodnego i wysprzątany i dobrze utrzymany brzeg i dno zbiornika wodnego. Ani my, ani nasze pociechy nie powinny przeciąć sobie nogi pod wodą szklaną butelką, a my nie musimy przedzierać się przez tłum, by do wody w ogóle wejść. Ogólnie rzecz ujmując, wakacje w hotelu nad jeziorem to sama przyjemność dla wszystkich urlopowiczów!

Źródło: Hotel Olandia

Obsługa i organizacja

Wybierając hotel, nie musimy też przejmować się całą organizacją wyjazdu – wystarczy zarezerwować pokoje i przyjechać na miejsce. Cała reszta leży po stronie obsługi hotelu. Na posiłki udajemy się do hotelowej restauracji, pokoje są zawsze czyste i zapraszają do środka, a my możemy oddać się wszystkim atrakcjom bez żadnych trosk. Niektóre obiekty organizują nawet specjalne zajęcia dla dzieci, by dorośli mogli odprężyć się nieco w ciszy i pełnym relaksie.

Atrakcje na terenie obiektu

Wakacje w hotelu nad jeziorem może nie należą do najtańszych, jednak cena zwraca nam się w samej ofercie takich obiektów. Przede wszystkim posiadają one potrzebną infrastrukturę do goszczenia zarówno dzieci, jak i dorosłych. Często możemy zatem skorzystać z siłowni, a najmłodsi mogą oddawać się szaleństwom na placu zabaw.

Wiele obiektów oferuje swoim gościom liczne atrakcje, takie jak możliwość jazdy konną i zajęcia z końmi, możliwość wypożyczenia sprzętu do rekreacji, czy to wodnej (kajaki, rowery wodne, żaglówki), czy na lądzie (rowery). Hotele posiadają często sale zabaw, kręgielnie lub sale kinowe. Mogą zaoferować nam również świetne pakiety zabiegów estetycznych i relaksujących w strefie Wellness i SPA, dzięki którym zregenerujemy w pełni swoje siły i spędzimy miło czas niezależnie od pogody za oknem. Możemy pływać w hotelowym basenie, a za dnia przechadzać się po okolicy, odkrywać leśne szlaki i co najważniejsze – wylegiwać się do woli na hotelowej plaży, nadrabiając odkładaną wciąż na bok lekturę, czy słuchając ulubionych podcastów.

Źródło: Hotel Olandia

Wakacje w hotelu to zupełny relaks i radość ze wspólnie spędzonych chwil. Warto wybrać się w te wakacje do Hotelu Olandia i odkryć piękno polskich jezior.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *