Biznes w czasie obostrzeń covidowych

Ostatni rok stanowił dla wielu branż wyzwanie i konieczność testowania metod, które miałyby przyciągnąć nowych gości. Chęć wypoczynku i naładowania akumulatorów to pragnienie towarzyszące coraz większej grupie osób. Komfortowy hotel w Gorzowie Wielkopolskim to synonim bezpieczeństwa i gwarancji dobrze spędzonego czasu.

Relaks w hotelu w Gorzowie Wielkopolskim

Wygodne i przestronne miejsca w hotelowych pokojach to dopiero początek zalet. Decydując się na pobyt w hotelu Mieszko http://hotel-mieszko.pl/ możesz również liczyć na łatwość dojazdu – obiekt jest bowiem usytuowany w dogodnej lokalizacji oraz wyposażony w parking dla gości. Podczas pobytu nie musisz także obawiać się o podstawowe kwestie związane z wyżywieniem – wykwintna restauracja ugości Cię specjałami z kuchni polskiej oraz staropolskiej. W doświadczeniu kompleksowego wypoczynku pomoże Ci też centrum hotelowej relaksacji. Czekają na Ciebie doświadczeni specjaliści od masażu, którzy przyniosą ulgę zbolałym plecom lub wykonają dla Ciebie masaż relaksacyjny, w trakcie którego poczujesz zasłużone odprężenie. Do Twojej odnowy przyczyni się także kosmetyczka, która dobierze zabieg dostosowany do potrzeb Twojej skóry. W dopełnieniu odnowy wizerunkowej pomoże Ci również wizyta u hotelowego fryzjera. Zmiana strzyżenia, odświeżenie koloru, a może inny eksperyment pomoże Ci w poprawie samopoczucia? Doświadczony fryzjer z hotelu w Gorzowie Wielkopolskim z pewnością pomoże urealnić Twoje oczekiwania.

Centrum konferencyjne w hotelu w Gorzowie

Nowocześnie wyposażone centrum biznesowe stanowi integralną część gorzowskiego hotelu Mieszko. Jeśli zatem szukasz wygodnego miejsca, które będzie w stanie pomieścić nawet 300 osób – jesteś w dobrym miejscu. W pełni klimatyzowane sale są przestrzenne i gotowe do przyjęcia gości. Niezależnie od tego, czy planujesz spotkanie dla szerszej publiczności czy może na mikroskalę – z pewnością znajdziesz tu odpowiednie dla siebie rozwiązanie. Obsługa hotelowa zadba o sformułowane przez Ciebie wskazówki, a po evencie – goście we własnym zakresie będą mogli korzystać z dobrodziejstw oferowanych przez hotel.

Gorzów Wielkopolski hotele – jak przestrzegają restrykcji sanitarnych?

Punktem wyjściowym jest regularna dezynfekcja powierzchni przeznaczonych do wspólnego użytku. Niemniej ważne jest usytuowanie dystrybutorów z płynem do dezynfekcji rąk w strategicznych miejscach oraz przestrzeganie zaleceń dotyczących zasłaniania ust i nosa, jak i zachowania bezpiecznego dystansu. Wietrzenie pomieszczeń, przygotowywanie pokoi na wizyty nowych gości – to wszystko jest w stanie zapewnić bezpieczeństwo i zagwarantować gościom komfortowy pobyt. Jeżeli jesteś na etapie poszukiwania hotelu, w którym odpoczniesz po podróży biznesowej, albo chcesz wybrać miejsce, w którym zrelaksujesz się z bliską osobą – skorzystanie z gorzowskiego hotelu Mieszko będzie trafnym wyborem. Przestrzeganie zaleceń epidemicznych, zróżnicowany pakiet usług dodatkowych, które mogą uprzyjemnić pobyt – to wszystko jest na wyciągnięcie Twojej ręki.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *